Ogłoszenia o przetargach

Warszawa 05.03.2020 r.

Zarząd Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego „Ursynów”
ogłasza przetarg na najem lokalu mieszkalnego nr 13
położonego przy ulicy Pasaż Ursynowski 9

więcej


Ogłoszenie

W związku z ograniczeniem w przyjmowaniu interesantów w biurze Spółdzielni, uprzejmie informujemy że otwarcie ofert planowane dnia  17.03.2020 r. o godz. 12.15, w postępowaniu przetargowym na ,,Remont części pokrycia dachu budynku mieszkalnego SBM „URSYNÓW” położonego przy ul. Arctowskiego 28 w Warszawie’’ odbędzie się bez obecności oferentów.

Warunki przedstawione w złożonych ofertach zostaną przesłane drogą mailową do wszystkich którzy oferty złożyli.

Za utrudnienia przepraszamy.

Warszawa 28.02.2020 r.

SPÓŁDZIELNIA BUDOWNICTWA MIESZKANIOWEGO „URSYNÓW” OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY Z NEGOCJACJAMI

NA WYBÓR WYKONAWCY ZADANIA POD NAZWĄ:

Remont części pokrycia dachu
budynku mieszkalnego SBM „URSYNÓW”
położonego przy ul. Arctowskiego 28 w Warszawie

Termin składania ofert: 17.03.2020 r. do godz. 1200.
Termin otwarcia ofert:  17.03.2020 r. godz. 1215.

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia jest dostępna na stronie internetowej Spółdzielni: https://www.sbmursynow.pl/ lub w wersji papierowej w Sekretariacie Spółdzielni.

Wszystkie zapytania dotyczące przedmiotu zamówienia prosimy zgłaszać pisemnie do sekretariatu Spółdzielni w terminie do dnia 12.03.2020r. Po tym terminie zapytania nie będą rozpatrywane.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie z napisem: „Oferta na wykonanie remontu części pokrycia dachu budynku mieszkalnego SBM „URSYNÓW” położonego przy ul. Arctowskiego 28 w Warszawie’’ w sekretariacie Spółdzielni.

SBM „Ursynów” zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru ofert, negocjacji z oferentami a także unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Sekretariat Spółdzielni mieści się w biurze Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego ,,URSYNÓW’’ przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 98, 02-777 Warszawa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 544 18 00.

SIWZ

Norma